Poedel in Asian Style schittert in nieuwste TrimMagazine

 In Nieuws

Het vierde nummer van TrimMagazine van dit jaar is verschenen en zit weer vol inspiratie en praktische kennis voor iedere trimmer. Dit keer staat de Poedel in de spotlights, met het Asian Style model.

Daarnaast belicht dit nummer actuele thema’s uit de trimsalonpraktijk. Hoe begeleid je stagiaires zodat ze niet alleen iets leren, maar ook écht een waardevolle bijdrage leveren? Hoe ga je professioneel om met rouw bij het afscheid van een huisdier? En welke dermatologische signalen mag je in je salon absoluut niet missen? Het zijn onderwerpen die iedere trimmer vroeg of laat tegenkomt.

Verder lees je een persoonlijke terugblik op een internationaal wedstrijdweekend in Italië en een inspirerende dag in Nederweert. Tot slot krijg je praktische tips over hoe klanten de weg naar jouw salon vinden en waarom dat inzicht je helpt om vaker te werken met klanten die écht bij je passen.

Veel leesplezier!